www.vebim.tr.gg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sezoya özel

+2
filo
s.ava.s
6 posters

sezoya özel Empty sezoya özel

Mesaj tarafından s.ava.s Çarş. 5 Kas. 2008 - 20:00

sezoya özel 55725649yk8
sezoya özel Dogumgunu03

sezoya özel 35dddeausediv2ha9

sezoya özel Birds1cpsg1

s.ava.s
s.ava.s
veb üye 12
veb üye 12

sezoya özel Empty SEZOMA...

Mesaj tarafından filo Çarş. 5 Kas. 2008 - 20:39

Sezocum,
Yılları burada iki satıra sığdıramam tabiki... O yüzden kısa ve öz yazıyorum. Kapısını tereddütsüz çalabileceğim bir dost olduğun için iyiki varsın.... Daha nice kapılar önünde ( ya da soğuk taşlar üzerinde) sabahlayabileceğimiz, kahve falı bakabileceğimiz ve insanları tedirgin eden bizim bile anlamadığımız sohbetler yapabileceğimiz Smile uzun yılları birlikte geçirmeyi diliyorum. MUTLU YILLAR CANIM... Yeni yaşında tüm dileklerini gerçekleştireceğine inanıyorum. Hatta hiç şüphem yok. Nerden biliyorsun diye sorarsan.Söylemem. Çünkü SIR. Laughing Laughing

sezoya özel Dostluk10un2sezoya özel Dostluk-Nedir_3

filo

sezoya özel Empty çok güzell..

Mesaj tarafından h.y. Çarş. 5 Kas. 2008 - 21:10

mrb sezen nasılsın şeyy dicektim ev müsaitse biz yine toplanalım diyorum bi kovdun bizi evden daha hiç ses yok okadarki bıkmışsın yani gerçi tüm yaz boyunca az yük olmadık bizde jocolor yine hayattan kişiliklerden beklentilerden sohbet eder bazen biz cevap veremeyip tekrar mahçup oluruz ve oyunlar oynarız diye düşünüyorum ama ev senin ev sahibi sensin artık ne dersin bilmiyorum..

tabiki üstekki yazılar işin şaklabanlığıydı giriş ısındırma bölümü jocolor sezencim doğum günün kutlu olsun yeni yaşın aşk,para ,sağlık ve işte vb şeyler getirir umarım. bak bu dilekleri herkes için etmem ona göre kıymetini bil...

Bu gün dünyayı istediğin bir renge boya.
Rengârenk batan günü al karşına.
Bir renk, de kendinden kat.
Çocuklar gibi saf, temiz ve berrak.
Kapat gözlerini bir hikâye yarat.
Vazgeçme hissedilir biraz, da sıcaklığını kat.
Kalbinde, ki elleri bırakma sıkıca tut.
Çünkü varlıktır sevgiye en güzel kanıt.
Yalnızlığın saltanatını sür, sür ama.
Birikmiş sevginden, herkese bir parça ver.
Bir tebrik, bir arama bin umuttur insana.
Mutlu yıllar, mutlu yıllar sana..SEZENNN....

h.y.
Misafir

sezoya özel Empty Geri: sezoya özel

Mesaj tarafından DuyguD Çarş. 5 Kas. 2008 - 21:22

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülmeyesin yaslanıyorum diye sezen:)SmileSmileSmile... Unutma ki herkes aynı şeyleri yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım hep mutlu olmusum diyosundur. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olur inşallah . bendenız kardeslerım ve annem (ha bu arada cemal dayımlar da burdan onlarda dahıl:)Sana en ıcten sevgılerımızle Nice mutlu yaşlara diyoruz hersey gonlunce olusun Smile
DuyguD
DuyguD
veb üye 6
veb üye 6

Mesaj tarafından s.ava.s Çarş. 5 Kas. 2008 - 21:33

.

sezoya özel Myspace-Graphics-Fun-Animations-018

jocolor jocolor Ayakta kalan sen ol hep sezo, nice güzel günlere santa santa

sezoya özel Bird19ku4hb7

En son s.ava.s tarafından Perş. 6 Kas. 2008 - 14:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
s.ava.s
s.ava.s
veb üye 12
veb üye 12

Mesaj tarafından serpil Çarş. 5 Kas. 2008 - 23:37

ablacııım doğum günün kutlu olsun.yeni bi yaşa girdin. yeni bi hayat gibi...güzel,renkli bi hayat.. ben de o hayatta oralarda bi yerlerde olcam hep:)(seviyom napayım)tüm dileklerin,isteklerin,hayallerin,umutların,amaçların,hedeflerin...gercek olsun.iyi ki doğdun biricik ablam benim!!!SmileSmile

sezoya özel Yasgunummh3

serpil

Mesaj tarafından denomeno Perş. 6 Kas. 2008 - 0:54

Hayat dediğin 1 gündür,o da bu gündür.Geçmiş yaşanmışlıklardan ibarettir.İyi ya da kötü olmasının hiç bir önemi yok kanımca.Geleceği de zaten bilemeyiz.O yüzden aslolan anı yaşamaktır.
Edebiyat konusundaki şovumu da sergiledikten sonra gelelim asıl meseleye:)Yaş dediğin anlamsız sayılardan ibaretir:27,28,30,50...Nedir yani!Yaşımı hesaplayınca daha mı çok yaşayacağım?O yüzden yaş mevzusuna pek takılmak istemiyorum.Yaşanmış güzelliklere bakmak lazım bence.Biz bütün güzellikleri beraber yaşadık.Hep yan yanaydık ve zaman geçtikçe birbirimize daha çok bağlandık.Hani Filo her dışarı çıktığında size gelir ya , sonra ben de peşine takılır gelirim ya ; işte öyle birşey:))Hani ben sıkıldım Sezolar'a gidiyorum;sen gidersen ben hayli hayli giderim demek gibi bişey bu Sezom , anlatılmaz kolay kolay.Ama şunu çok iyi biliyorum ki; geçmişte olduğu gibi gelecekte de bütün güzellikleri beraber yaşayacağız.Daha paylaşacak çok şeyimiz var.Mutlu bugünler...Deniz=deno=dendık=denden=tonton=ton...ha bi de =köndır:)))))

denomeno

sezoya özel Empty SEZO'YA MUTLU YILLAR DİLEĞİ İLE

Mesaj tarafından Hüsniye Perş. 6 Kas. 2008 - 14:40

sezoşum,canım dostum...
seninle sevdiğim o kadar çok şey var ki...
seninle konuşmayı seviyorum...
seninle gülmeyi seviyorum...
seninle şalgam suyu içmeyi ve sana "tamam tadı güzel ama yeter be sezen"demeyi seviyorum...
seninle çay,torak ve yanında da çok alakasız bir yemek yemeyi seviyorum...
seninle kahve içip,sonra falcılık oynamayı seviyorum...
seninle...
seninle...
seviyorum...
seni çok seviyorum dostum.hayatımda var olduğun için sana teşekkür ediyorum...
iyiki doğdun...
mutlu yıllar canım...

Hüsniye
Misafir

Mesaj tarafından zelal Cuma 7 Kas. 2008 - 15:44

sayfayı baştan baştan inceledim ÇOK güzel ama bi eksik var düşündüm düşündüm buldum eksiği burda benim yorumum yokk.. iyi ki doğdun canım ablam iyi ki varsın.. iyi ki bizimlesin.. seni ÇOK seviyoruz... (bakın işte sayfa simdi tam olarak süper oldu) Smile baş belası gizmo..

zelal

sezoya özel Empty iyiki doğdun iyiki varsın

Mesaj tarafından haticeee Cuma 7 Kas. 2008 - 19:07

sezencim canım senden öğrendiğim o kadar çok şey varki yaşama sevinci ,azim, kararlılık ve başarı seni çok seviyoruz herzaman yanımızda bizimle olmanı diliyoruz o güzel yüzün hep gülsün ...aslında ben pek hissettiklerimi kaleme dökemem ama sana yazmak istedim sen herşeyin en güzeline layıksın... birkaç satıra sığmaz .....canımmm doğum günün kutlu olsun nice nice mutlu yılları beraber geçirmek dileklerimlee...................................

haticeee
Misafir

Mesaj tarafından ayd?n il Cuma 7 Kas. 2008 - 20:07

sezenciğim doğum gününü kutlar yanaklarından öperiz nice mutlu yıllara

ayd?n il
Misafir